automn

تبيان در بليط هواپيما

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

تبيان در بليط هواپيما

سومین دورۀ کارآموزی همراه اول اسفند ۱۴۰۰ آغاز شد.

يکشنبه هشتم 8 1401

سومین دورۀ کارآموزی همراه اول اسفند ۱۴۰۰ آغاز شد. نفرات برتر متقاضیان، پس از گذراندن مراحل آزمون و مصاحبه، به این دوره راه پیدا کردند. در این دورۀ ۴ماهه، کارآموزان در یک فرآیند آموزشی و کارسپاری قرار گرفتند. کارآموزان، علاوه‌‌بر آشنایی با مهارت‌های حوزۀ کاری خود، درکارگاه‌های آموزشی نیز شرکت کردند. محتواهای کارگاه‌ها شامل مهارت‌های نرم، توسعۀ فردی و آشنایی با زیرساخت‌های شرکت می‌شد. این دوره تا خرداد ۱۴۰۱ ادامه داشت. پس از پایان دوره، کارآموزانی که تسهیلگر، ادارۀ مربوط و تیم کارآموزی از فعالیت او رضایت داشتند، برای پیوستن و طی فرایند جذب، به خانوادۀ بزرگ همراه اول معرفی شدند.


در ادامه، توجه شما را به گزارش آماری از شرکت‌کنندگان سومین دورۀ کارآموزی همراه اول جلب می‌کنیم.

آمار شرکت‌کنندگان سومین دورۀ کارآموزی همراه اول

آمار شرکت‌کنندگان سومین دورۀ کارآموزی همراه اول

در این دوره از کارآموزی همراه اول، ۵۸۷۵ درخواست برای ۸۵ موقعیت کارآموزی از طرف متقاضیان ثبت شد.

اطلاعات تحصیلی شرکت کنندگان دوره سوم کارآموزی

اطلاعات تحصیلی شرکت‌کنندگان سومین دورۀ کارآموزی همراه اول

برگزیدگان این دورۀ کارآموزی از بین فارغ‌التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بودند. رشتۀ تحصیلی آن‌ها نیز ترکیبی از رشته‌های فنی مهندسی و انسانی بود. آمار دقیق سطح تحصیلات و رشتۀ تحصیلی کارآموزان دورۀ سوم را می‌توانید در عکس زیر ببینید.

اطلاعات جنسیتی شرکت‌کنندگان سومین دورۀ کارآموزی همراه اول

اطلاعات جنسیتی شرکت‌کنندگان سومین دورۀ کارآموزی همراه اول

سخن آخر

سومین دورۀ کارآموزی به همت تیم کارآموزی آکادمی همراه و با همکاری معاونت‌ها و ادارات مختلف همراه اول و شرکت‌های تابع همراه اول با موفقیت برگزار شد. بعد از گذشت این دورۀ ۴ماهه و با ارزیابی کارآموزان در طول دوره، افراد منتخب به خانواده بزرگ همراه اول راه پیدا کردند. به امید موفقیت برای تمامی کارآموزان، در هر شرکت و جایگاهی.

(0) نظر
X